پوشک بچه استخری جامپ jump ضدآب و شورتی سایز 4 تعداد 24 عددی

قیمت قبلی کالا : ۹۵,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۵۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۴۵,۰۰۰تومان (48%)

موجود در انبار: خیر

تعداد پوشک در هر بسته: 24
سایز: 7-14 kg
مناسب برای: کودکان
تعداد پوشک در هر کارتن: 8

(تعداد رای: 1)

به پوشکی که مناسب برای استخر رفتن نوزاد می باشد پوشک استخری کودک گفته می شود ، پوشک های شورتی استخری پوشکی ضد آب می باشد که آب به داخل بدن نوزاد وارد نمی شود و اگر کودک در پوشک دستشویی کرد ، محتویات آب به آب نفوذ نکرده ، و به داخل آب وارد نمی شود ، استفاده از این پوشک های استخری باعث این می شود که آب استخر تمیز بماند . پوشک های استخری از نوع پوشک شورتی می باشد .

در خرید پوشک استخری باید به نوع سایزی  که انتخاب می کنید دقت کنید که پوشک مناسبی را برای کودک انتخاب کنید .برای خرید پوشک استخری با شماره تماس در سایت تماس بگیرید .

جالب است بدانید که تحقیقات خارجی نشان داده است از یک سالگی به بعد مادران و پدران می توانند کودک خود را با آب آشنا کنند و به او کمک کنند در آب بازی کند. درست است که در این سن کودک شنا را نخواهد آموخت چرا که تسلط و کنترل کافی را روی حرکات خود ندارد و والدین باید حتما مراقب او باشند، اما درون آب قرار گرفتن لذت بسیار زیادی برای کودک دارد و یک تجربه منحصربفرد برای او محسوب می شود. مادران می توانند با استفاده از پوشک شورتی استخری که یک پوشش بسیار مناسب برای استخر و شنای کودکان است یک حس تازه را برای کودکشان به وجود آورند و به آن ها اجازه می دهند تا از انرژی های سرشار آب بهره مند شوند.

 

 

آیا در رابطه با پوشک بچه استخری جامپ jump ضدآب و شورتی سایز 4 تعداد 24 عددی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید